Energa Manekin Toruń wraca do gry [TRANSMISJA]

Box2 Sport Wiadomości
fot. Energa Manekin Toruń

Niemal dokładnie dwa miesiące minęły od ostatniego ligowego meczu Energi Manekin Toruń. Wówczas torunianie mierzyli się na wyjeździe z AZS AWFiS Balta i walczyli o awans do grupy mistrzowskiej Lotto Superligi tenisa stołowego.

Wreszcie przyszła pora na powrót do ligowych zmagań. W pierwszym meczu po przerwie torunianie zmierzą się na wyjeździe z Uczelnią Państwową Zamość.

REKLAMA

W pierwszym meczu obu drużyn w tym sezonie zawodnicy z Torunia okazali się lepsi i wygrali u siebie 3:0. Oto najlepsze akcje z tamtego spotkania:

– W drugiej rundzie naszym celem jest nie tylko obronić to siódme miejsce, ale też pokazać, że zasłużyliśmy na grę w play off. Chcemy udowodnić, że minimalna porażka w Gdańsku, była dość pechowa, bo do awansu brakowało nam zaledwie dwóch małych punktów. W każdym meczu będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Dawno już nie graliśmy meczu ligowego i jesteśmy „głodni gry”. Żaden trening nie zastąpi rywalizacji w meczu o punkty, gdzie dochodzą emocje i stres. Cieszymy się więc bardzo, że ponownie mamy okazję grać, że rozgrywki zostały wznowione i będziemy walczyli – powiedział w wywiadzie zamieszczonym na stronie internetowej klubu jego kapitan, Konrad Kulpa.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00. Transmisja meczu dostępna będzie TUTAJ.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.