Groźny wypadek. “Złamane nogi. Przód do kasacji”

112 Polecamy
fot. Pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne

Ok. godz. 10 doszło do wypadku na drodze krajowej nr 10 w Czernikówku. Zderzyły się dwa auta. Kierująca jednego z nich trafiła z urazem nóg do szpitala. W pobliżu miejsca zdarzenia były utrudnienia w ruchu.

Jak doszło do tego zdarzenia? Według ustaleń policjantów kierowca hyundaia jechał od strony Warszawy. Kiedy skręcał w lewo na jedną z posesji, nie ustąpił pierwszeństwa audi nadjeżdżającemu od strony Torunia.

Kobieta, która kierowała audi, odniosła obrażenia. Gdy służby alarmowe dotarły na miejsce, była przytomna. Z urazem nóg trafiła do szpitala. Teraz policjanci będą wyjaśniać sprawę pod nadzorem prokuratura.

Mamy relację naocznego świadka tego zdarzenia:

– Mężczyzna, który jechał od strony Warszawy, nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie z audi – relacjonuje świadek, zawodowy kierowca. – Przód jej auta jest do kasacji. Kierująca autem doznała otwartego złamania nóg. Na policję trzeba było czekać 40 minut. 

Zaraz po wypadku były utrudnienia na drodze krajowej nr 10 – w miejscowości Czernikówko. Wprowadzono tam ruch wahadłowy. Teraz już nie ma problemów z przejazdem.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys