Już można zapisywać się na Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńską Dziesiątkę

Box2 Region Sport
fot. Pixabay.com

1 maja o godz. 10 wystartuje Półmaraton Chełmżyński, a kwadrans później Chełmżyńska Dziesiątka. Trwają już zapisy na biegi. Zgłaszać się można do 24 kwietnia.

Półmaraton, czyli bieg na dystansie 21,0975 km, odbędzie się na malowniczej trasie wokół Jeziora Chełmżyńskiego. Biegacze pobiegną drogami o nawierzchni asfaltowej i na kostce brukowej (ok. 1 km) przez następujące miejscowości: Chełmża, Mała Grzywna, Mirakowo, Sławkowo, Zaleskie i Pluskowęsy.

REKLAMA

Bieg rozpocznie się o godz. 10 przy ul. Chełmińskiej w Chełmży. Meta będzie się znajdować na Rynku w Chełmży. Limit na pokonanie tej trasy to trzy godziny. Punkty odżywcze znajdą się na 7. i 14. kilometrze. Organizator zapewnia opiekę lekarską na trasie biegu i mecie.

Chełmżyńska Dziesiątka, czyli bieg na 10 km, wyruszy o godz. 10.15. Wyznaczono następującą trasę: ul. Chełmińska do ul. 3 Maja, następnie drogą wojewódzką nr 551 i 649 do miejscowości Pluskowęsy i powrót tą samą drogą do Chełmży.

Meta na Rynku. Limit czasu to półtorej godziny. Trasa biegu to ścieżka pieszo-rowerowa. Punkt z napojami znajdzie się na 5. kilometrze.

Zapisy – do 24 kwietnia – są prowadzone TUTAJ.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *