Kandydaci, oddajcie po wyborach swoje banery schronisku dla zwierząt!

Box2 Polityka Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Osoby związane ze schroniskiem dla zwierząt w Inowrocławiu wpadły na wspaniały pomysł. Apelują do kandydatów, żeby oddali banery schronisku. Po co? To dobry materiał, który nie przepuszcza wiatru i można nim osłonić budy.

Taki niecodzienny apel pojawił się na Facebooku. Chodzi o schronisko dla bezdomnych zwierząt w Inowrocławiu. W tej chwili apel ma już ponad 800 udostępnień i cieszy się dużym zainteresowaniem.

REKLAMA

– Apel do wszystkich kandydatów biorących udział w wyborach samorządowych, aby po wyborach zrobili dobry uczynek i oddali swoje banery do schroniska dla zwierząt. Na co bezdomnym zwierzętom banery reklamowe? To bardzo dobry materiał, który nie przepuszcza wiatru. Takim plakatem można osłonić budy, wyłożyć klatki dla zwierząt. Jest to o tyle ważne, że zbliża się zima – bardzo trudny czas dla bezdomnych psów i kotów – czytamy w apelu.

Komitety wyborcze mają 30 dni na usunięcie swoich banerów i plakatów wyborczych z przestrzeni publicznej. W przeciwnym wypadku mogą otrzymać kary. “Schronisko w Inowrocławiu chętnie przyjmie materiały. Oczywiście zostaną wykorzystane w taki sposób, aby nie była widoczna strona z kandydatem” – czytamy w poście.

Zapytaliśmy toruńskie schronisko dla zwierząt, czy też jest zainteresowane banerami wyborczymi? Na razie czekamy na odpowiedź.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *