KH Energa Toruń przełamie się w starciu z Podhalem?

Box2 Materiały partnera Wiadomości

Hokeiści KH Energa Toruń z pewnością nie zaliczą ostatnich tygodni do udanych. Drużyna z Grodu Kopernika przegrała w ostatnich 6 rywalizacjach, ale już w najbliższy piątek będzie miała okazję do przełamania, ponieważ zmierzy się z czerwoną latarnią ligi, czyli Podhalem. Czy bukmacherzy spodziewają się tutaj innego scenariusza niż wygranej gospodarzy? Wszystko w poniższym artykule.

KH Energa Toruń vs Podhale

Torunianie przegrali w 6 poprzednich meczach ligowych, a ostatnie zwycięstwo tego zespołu miało miejsce 19 listopada w starciu z ekipą z Sanoka. Na ten moment drużyna z Grodu Kopernika plasuje się dopiero na 7 pozycji w tabeli. Wszystko wskazuje na to, że KH Energa Toruń walczy już tylko o maksymalnie 6 miejsce przed rozpoczęciem fazy play-off.

Na ten moment zawodnicy z Torunia wywalczyli w tym sezonie ligowym 31 punktów, z czego aż 20 na swoim lodowisku. Z całą pewnością jest to istotna informacja przed typowaniem tego spotkania w ofercie legalnego bukmachera. Tym bardziej, że ciekawe statystyki mamy również z drugiej strony, ponieważ Podhale w 11 rozegranych meczach wyjazdowych uzbierało zaledwie 3 punkty.

Na papierze mamy tutaj jest zdecydowanego faworyta, jednak trzeba pamiętać, że Podhale potrafiło pokonać Energę Toruń 7 listopada. Korzystniej dla drużyny z Torunia prezentują się natomiast statystyki meczów bezpośrednich w Grodzie Kopernika. Energa Toruń zwyciężyła we wszystkich 5 poprzednich starciach, z tym przeciwnikiem.

Więcej na temat sportu w Toruniu znajdziesz w tym miejscu -> https://tylkotorun.pl/category/sport/

Oferta bukmachera PZBuk

Energa Toruń jest zdecydowanym faworytem tego meczu w opinii analityków bukmachera. Kurs na wygraną tego zespołu jest jednym z najniższych przed nadchodzącą kolejką, co oznacza, że jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo wygranej gospodarzy.

Torunianie w ostatnich latach regularnie wygrywali z Podhalem na swoim lodowisku, dlatego też nic dziwnego, że kibice, a także typerze liczą na powtórkę z rozrywki. Ekipa z Podhala na ten moment zajmuje ostatnią pozycję w tabeli i niewiele wskazuje na to, żeby w nadchodzących tygodniach ta sytuacja miała się odmienić. Mowa o drużynie, która w 11 rozegranych meczach wyjazdowych uzbierała zaledwie 3 punkty, co najlepiej pokazuje formę tego zespołu.

Energa Toruń w każdym z 4 poprzednich meczów domowych zdobyła przynajmniej 4 bramki w starciach z tym rywalem. Co ciekawe, zawodnicy z Grodu Kopernika zachowali też 2 czyste konta w tych rywalizacjach. W związku z tym, moim zdaniem propozycją, która może zainteresować fanów obstawiania z oferty legalnego bukmachera będzie tutaj opcja, że gospodarze wygrają i strzelą powyżej 3 goli.

Taka możliwość jest dostępna na stronie bukmachera PZbuk pod adresem www.pzbuk.pl.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *