Kiedy w końcu pokonamy całe rondo na pl. Pokoju Toruńskiego?

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay.com

Już w najbliższy poniedziałek (18 marca) czekają nas kolejne zmiany w ruchu związane z przebudową pl. Chrapka i okolicznego układu drogowego. Co czeka tam kierowców?

W ramach przebudowy pl. Chrapka zmieniło się nie tylko to skrzyżowanie, ale też prowadzące do niego odcinki dróg – Warneńczyka, Przy Kaszowniku oraz pl. Pokoju Toruńskiego. Od poniedziałku czekają nas w tej okolicy zmiany w ruchu. Tym razem na pl. Pokoju Toruńskiego.

– Zostały tam ukończone roboty związane z budową kanalizacji deszczowej, a nawierzchnia ronda została odtworzona – mówi Jan Brzycki, kierownik budowy z firmy Skanska. – W związku z tym ruch wróci na pierścień ronda, a przestanie funkcjonować tymczasowy objazd tego miejsca.

W tym miejscu będą prowadzone prace porządkowe, ale – jak zapewnia wykonawca – nie będę one znacząco utrudniać ruchu. Ruch na rondzie na pl. Pokoju Toruńskiego zostanie przywrócony w godzinach porannych.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *