Kolędowanie z zespołem Feel

Toruń Plaza Wiadomości
fot. Toruń Plaza

Już za kilka dni odbędzie się wydarzenie, które na stałe zapisało się w przedświątecznym harmonogramie jednego z największych centrów handlowych w województwie kujawsko-pomorskim. W dniach 14-15 grudnia Toruń Plaza zaprasza na Wielkie Kolędowanie. Pierwszego dnia możemy spodziewać się koncertowej niespodzianki.

Wielki Kolędowanie w Toruń Plaza rozpocznie się już w najbliższą sobotę 14 grudnia. W programie zaplanowane są zabawy, konkursy z nagrodami i festiwal muzyczny dla dzieci. W jury festiwalu zasiądzie zespół Feel. Na zakończenie sobotniego kolędowania odbędzie się koncert grupy, której wokalisty Piotra Kupichy nie trzeba nikomu przedstawiać. Na scenie będą towarzyszyć mu klawiszowiec Łukasz Kożuch, basista Michał Nowak i perkusista Michał Opaliński. Zespół Feel jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, między innymi MTV Europe Music Awards dla najlepszego wykonawcy czy Bursztynowego Słowika na Festiwalu Sopot. W poprzednich latach mogliśmy posłuchać między innymi Magdy Femme czy Anny Wyszkoni.

W niedzielę 15 grudnia w centrum handlowym Plaza również nie zabraknie atrakcji. Ciąg dalszy Wielkiego Kolędowania zostanie uzupełniony przedstawieniami teatralnym i pokazem iluzji. Na scenie stanie iluzjonista i aktor estradowy Marek Corelli, który rozpoczął karierę już pod koniec lat 60. i jest uznanym członkiem Krajowego Klubu Iluzjonistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *