Kolejna porażka toruńskich żużlowców. Doyle’a po fatalnym upadku trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

Box2 Fotogalerie Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Kolejną porażkę zanotował Get Well Toruń. Tym razem z forBET Włókniarz Częstochowa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 39:51.

W tym sezonie toruńska drużyna nie wygrała ani razu. Zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i z każdą kolejną porażką zbliża się do pierwszej ligi.

REKLAMA

2 thoughts on “Kolejna porażka toruńskich żużlowców. Doyle’a po fatalnym upadku trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

  1. Panie Fratczak,3 lata pracy powinny dac już efekty,a tu jesteśmy na dnie.Prosze już wracac do domu.Jeszcze jest szansa powalczyć o ekstraligę w Toruniu w sezonie 2019.Z panem Terminskim nie zrobiliście dla torunskiego zuzla nic dobrego.

  2. Odkąd Toruński żużel jest wysoce wypłacalny – tzn. płaci na czas i organizacyjnie wydaje się być OK to zawodnicy traktują klub z Torunia jak bankomat regularne wypłaty i nic w zamian. Nic dla klubu, kibica, marki żużla z Torunia. I to jest paradoks. Zawodnikom nie zależy na drużynie tylko na przelewach na koncie. Myślę, że rok w I lidze doskonale to wyleczy. Tabele płacowe będzie można zweryfikować i zacząć trochę inaczej. Nie rekrutować starych i wypalonych żużlowców w imię profesjonalizmu. Zresztą wg mnie formuła tego sportu powoli się kończy. Tylko pieniądze się w nim liczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *