Kolejny zaginiony w Toruniu! Policja szuka 32-latka z Rubinkowa

112 Polecamy Wiadomości
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Wyszedł w czwartek (6 grudnia) z mieszkania przy ul. Rydygiera i do tej chwili nie wrócił – policjanci z komisariatu na Rubinkowie szukają 32-letniego mężczyzny.

Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Rubinkowie prowadzą poszukiwania 32-letniego mężczyzny. Zaginiony wyszedł wczoraj (6 grudnia) pomiędzy godz. 15 a 21 z mieszkania przy ul. Rydygiera. Do tej chwili nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost 182 cm, szczupła budowa ciała, oczy piwne, głowa ostrzyżona na łyso. Na twarzy i dłoniach posiada plamy bielactwa. W chwili zaginięcia prawdopodobnie ubrany był w kurtkę khaki lub ciemną, czapkę z daszkiem oraz brązowe buty sportowe. Może przemieszczać się na srebrnym rowerze typu holenderskiego, może mieć przy sobie również laptop i telefon komórkowy.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jej odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Rubinkowo, ul. Dziewulskiego 1, tel. dyżurny 56 641 25 70 lub 112.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys