Ktoś na Skarpie oblał auto farbą olejną i opryskał pianką montażową. Policja szuka świadków

112 Box2 Wiadomości

W nocy z 27 na 28 kwietnia na parkingu przy pawilonie Karolina przy ul. Wyszyńskiego ktoś zniszczył z premedytacją volkswagena lupo. Oblał auto farbą olejną i opryskał je pianką montażową.

O tym, co spotkało jej rodziców przed majowym weekendem na Skarpie, na jednej z facebookowych grup napisała zirytowana torunianka. Twierdzi, że do zniszczenia czarnego volkswagena lupo doszło z premedytacją.

Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 kwietnia na parkingu przy pawilonie Karolina przy ul. Wyszyńskiego.

– Niestety, przestępstwo było precyzyjnie zaplanowane – wcześniej uszkodzona została kamera monitoringu, co utrudnia zidentyfikowanie sprawcy – relacjonuje torunianka. – Samochód jest całkowicie zdewastowany – oblany farbą olejną, opryskany pianką montażową. Zniszczony jest cały lakier, szyby, uszczelki, itd. Auto nadaje się do kapitalnego remontu.

Autorka wpisu prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy lub sprawców tego zdarzenia. “Zależy nam bardzo, aby sprawca został wykryty i ukarany. Osoba, która dopuściła się takiego czynu, nie może pozostać bezkarna!”

Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do toruńskiej policji. – Otrzymaliśmy takie zgłoszenie – potwierdza Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Prowadzimy postępowanie dotyczące uszkodzenia mienia.

Świadkowie tego zdarzenia mogą się zgłaszać na policję, dzwoniąc np. na nr alarmowy 997 lub 112.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

2 thoughts on “Ktoś na Skarpie oblał auto farbą olejną i opryskał pianką montażową. Policja szuka świadków

  1. Szkoda że w artykule jest wzmianka o 1 aucie… A o 2 które zostały uszkodzone rykoszetem to już nie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *