Módl się i pość! Niecodzienna inicjatywa toruńskich księży

Box2 Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Pośćmy o chlebie oraz wodzie i wybierzmy mądrze – zachęcają księża sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu, zapraszając do wspólnej modlitwy oraz jednodniowego postu w intencji zbliżających się wyborów parlamentarnych.

Na czym polega inicjatywa? Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie rozgłośni o. Tadeusza Rydzyka:

Inicjatywa „Modlitwa i post” polega na wybraniu jednego dnia w przedziale od 8 września do 13 października, w którym będzie pościć się o chlebie i wodzie w intencji dobrych wyborów dla Polaków w dniu głosowania. Zachęca się również do udziału w tym dniu we Mszy św. i przyjęciu Komunii Świętej.

Chętnych do udziału w akcji nie brakuje. Jak informuje kustosz toruńskiego sanktuarium o. Andrzej Laskosz, zgłosiło się już około 3 tys. osób.

– Od nas zależy, czy po 13 października w polskim parlamencie będą zasiadać ludzie, którzy będą stanowili prawo zgodne z prawem stanowionym przez Boga (…). Módlmy się za Polskę, za naszą Ojczyznę – powiedział o. Jan Król CSsR.

2 thoughts on “Módl się i pość! Niecodzienna inicjatywa toruńskich księży

  1. Tak, od nas zależy czy Rydzyk będzie dalej dostawał miliony z naszych podatków na swoje marzenia o imperium.

  2. a nie lepiej ogłosić , że to jednodniowa kwesta na rzecz PIS, że Polacy maja mądrze wybrać PIS ? a nie tak się kryć ? i tak wiadomo w jakiej intencji będą modły, za kogo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *