Muzyczny weekend w Toruniu. Wolne bilety na koncerty

Box2 Kultura Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Toruńskie instytucje kultury zapraszają w weekend na organizowane z udziałem publiczności wydarzenia. Mieszkańcy spragnieni muzyki na żywo wybierać mogą spośród trzech koncertów w Dworze Artusa i Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki.

CKK Jordanki zaprasza w sobotę 27 lutego o 19.00 do Sali Koncertowej na koncert zespołu Żuki w towarzystwie orkiestry pod dyrekcją Marka Czekały. W programie największe przeboje Czesława Niemena, Krzysztofa Klenczona i legendarnej grupy The Beatles. Żuki wystąpią w składzie niezmiennym od 1987 r.: Piotr Andrzejewski, Adam Staniszewski, Marek Posieczek, Jerzy Bołka i Joachim Perlik. Bilety w cenie 50 i 75 zł są jeszcze dostępne.

REKLAMA

Na dwa koncerty zaprasza także Dwór Artusa. Pierwszy odbędzie się w sobotę 27 lutego o 19.00. Na scenie wystąpi L.A. Trio w składzie Bogdan Hołownia (fortepian), Andrzej Bruner Gulczyński (kontrabas) i Józef Eliasz (perkusja) oraz wokalistka jazzowo-bluesowa z Torunia Ewa Żydołowicz. Bilety w cenie 35 zł są w dalszym ciągu dostępne.

Natomiast w niedzielę 28 lutego o 18.00 w Dworze Artusa wystąpi Infinito Quartet z największymi przebojami muzyki filmowej w kameralnych aranżacjach. W Wielkiej Sali zabrzmią m.in. tematy muzyczne z Gry o Tron, Różyczki czy Listy Schindlera. Będzie można usłyszeć legendarny utwór Hallelujah czy… Shallow z Narodzin Gwiazdy. Bilety w cenie 30 zł można w dalszym ciągu nabywać on-line.

Wszystkie koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *