Narkotyki na Rubinkowie. Policja złapała poszukiwanego listem gończym [WIDEO]

112 Wiadomości Wideo
fot. nadesłane

Ponad 80 gramów amfetaminy i blisko 50 gramów marihuany znaleźli toruńscy policjanci w jednym z mieszkań na Rubinkowie. Należały do poszukiwanego listem gończym 50-latka, który w poniedziałek wpadł w ręce policji. Usłyszał zarzut udziału w obrocie narkotykami. Grozi mu nawet 8 lat więzienia.

Za mężczyzną list gończy wystawiono m.in. za przestępstwa finansowe. Toruńska policja zatrzymała go w poniedziałek, a w jego mieszkaniu znaleziono niedozwolone substancje, którymi najprawdopodobniej handlował.

– Funkcjonariusze weszli do wynajętego przez 50-latka pokoju w jednym z domów na Rubinkowie i odnaleźli tam ponad 80 gramów amfetaminy oraz blisko 50 gramów marihuany. Oprócz tego funkcjonariusze zabezpieczyli w lokalu znaczną ilość gotówki oraz wagę elektroniczną – opisuje asp. Wojciech Chrostowski z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

50-latek trafił prosto do policyjnej celi. Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie penitencjarnym. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 8 lat więzienia.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *