Nowe sklepy i punkty w Atrium Copernicus i Toruń Plaza. Jakie marki?

Na luzie Wiadomości
fot. materiały prasowe Toruń Plaza/Atrium Copernicus

Atrium Copernicus wzbogaciło się o dwie nowe marki – stoisko marki jubilerskiej Swarovski  i nowy na rynku format salonu Eobuwie.pl. W Toruń Plaza swój sklep otworzy Lidl. Pojawi się tam też sieć fitness CityFit.

W październiku centrum handlowe Atrium Copernicus przy ul. Żółkiewskiego wzbogaciło się o dwie nowe marki. Swoje stoisko uruchomiła znana na całym świecie marka jubilerska Swarovski. Pojawił się też nowy na rynku format salonu Eobuwie.pl, wyposażonego w zaawansowane technologicznie urządzenia ułatwiające dobór obuwia.

Nowy punkt handlowy międzynarodowej sieci Swarovski oferuje “pełen wachlarz biżuterii ozdobionej kryształkami Swarovski”. Stoisko platformy sprzedaży internetowej Eobuwie.pl jest wyposażone w nowoczesne technologie cyfrowe. Klienci mogą tu skorzystać m.in. z usługi esize.me, czyli skanera stóp i całej sylwetki, który “pomaga odpowiednio dobrać buty w oparciu o indywidualne skany 3D. Skanery wykonują w kilka sekund model 3D stóp i porównują go z ponad 50 tys. produktów dostępnych w Eobuwie.pl. Dzięki temu system rekomenduje właściwy rozmiar dla dowolnej marki czy typu buta”.

Natomiast w Toruń Plaza przy ul. Broniewskiego 22 listopada zostanie otwarty nowy, siódmy sklep Lidla w Toruniu.

– Nasz nowy najemca zajmie powierzchnię około 2100 mkw. zastępując w dawnej lokalizacji Stokrotkę. W sklepie Lidl Klienci centrum będą mogli znaleźć produkty marek własnych m.in. dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”, w tym produkty z linii BIO, ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata, a także artykuły gospodarstwa domowego i tekstylia w atrakcyjnych cenach. Sklep będzie czynny w godz. 8-21.30 – mówi Daria Sasiela-Dopieralska, dyrektor marketingu Toruń Plaza.

Nieco wcześniej – 16 listopada – zostanie otwarty w Toruń Plaza klub fitness CityFit.

“Dostęp 24h/7, 8 stref treningowych, 300 urządzeń klasy premium (TechnoGym), zajęcia fitness w cenie karnetu i brak długoterminowych umów. To wszystko oferuje pierwszy w mieście klub innowacyjnej sieci fitness CityFit, który powstaje w Toruń Plaza” – czytamy w informacji prasowej.

Przestrzeń treningowa będzie wyposażona w sprzęt TechnoGym, Matrix oraz akcesoria Escape Fitness. Klubowicze będą mieli do dyspozycji osiem stref aktywności, wśród których znajdują się strefa fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa funkcjonalna, strefa cross-functional oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu.

– W cenie karnetu oferujemy również dostęp do grupowych zajęć fitness oraz licznych udogodnień, takich jak zajęcia wprowadzające dla początkujących, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem, źródełka z bezpłatną wodą filtrowaną czy możliwość podgrzania posiłku w strefie relaksu. – mówi Karolina Bałaban, PR Manager sieci CityFit.

Sieć CityFit stawia na pełną dostępność: klub czynny będzie 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu, a trenować można już od 16. roku życia.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *