Osobówka kontra tramwaj na Skłodowskiej-Curie [ZDJĘCIA]

112 Box2 Polecamy Wiadomości
fot. strona facebookowa Komunikacja Miejska moją pasją

Dziś ok. godz. 15 na ul. Skłodowskiej-Curie – przy zjeździe w ul. Łukową – osobówka wjechała pod nadjeżdżający tramwaj linii nr 3. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

O tym zdarzeniu poinformował nas autor strony facebookowej “Komunikacja Miejska moją pasją”. “Tramwaj linii nr 3, kierunek Motoarena, zderzył się z samochodem osobowym” – napisał w wiadomości do naszej redakcji, dołączając też zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Poprosiliśmy toruńską policję o szczegóły dotyczące tego zdarzenia. Nikt nie odniósł w nim obrażeń. Zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.

– Nic nikomu się nie stało – informuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – W tramwaju nie było pasażerów. Jechał sam motorniczy. Ruch odbywa się już normalnie.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

2 thoughts on “Osobówka kontra tramwaj na Skłodowskiej-Curie [ZDJĘCIA]

  1. Jak teraz każdy baran dostaje uprawnienia… To takich, czy innych wypadków jakich coraz więcej w Toruniu, będzie z każdym dniem więcej i więcej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *