Ostatnia szansa toruńskich hokeistów. Muszą wygrać z Comarch Cracovią

Box2 Sport Wiadomości
fot. Róża Koźlikowska | @FotRose

Po czterech spotkaniach I rundy Play-Off z Comarch Cracovią torunianie przegrywają 1:3. W środę muszą wygrać na Tor-Torze, jeśli myślą o przedłużeniu tej rywalizacji.

Na dwa mecze do Krakowa hokeiści z Torunia jechali, remisując 1:1. Dwa wyjazdowe spotkania jednak mocno wszystko skomplikowały, bowiem Cracovia wygrała u siebie oba mecze.

REKLAMA

KH Energa Toruń musi wygrać w środę z drużyną z Krakowa, aby przedłużyć tę rywalizację. W przypadku kolejnej wygranej Cracovii torunianie kończą udział w tegorocznych Play-offach.

W półfinale zameldowały się już dwie najlepsze drużyny po sezonie zasadniczym, a więc JKH GKS Jastrzębie, a także GKS Tychy. Oba zespoły wygrały swoje rywalizacje ćwierćfinałowe wynikiem 4:0. Drużyna z Jastrzębia pokonała Tauron Podhale Nowy Targ, a tyszanie wygrali z drużyną z Sanoka. W parze GKS Katowice – RePlast Unia Oświęcim jest remis 2:2.

“Mecz ostatniej szansy” (był też taki film, ale tam grali w piłkę nożną i to więźniowie przeciwko strażnikom) KH Energi Toruń rozpocznie się o godz. 18:30.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *