Pechowy poniedziałek! Dachowanie na Szosie Bydgoskiej i auto pod tramwajem na Traugutta [ZDJĘCIA]

112 Box2 Wiadomości
fot. nadesłane

Ok. godz. 15 na Szosie Bydgoskiej dwa auta wpadły do rowu. Są utrudnienia. Samochody stoją korku między ul. Starotoruńską a granicą miasta z gminą Zławieś Wielka.

Na Szosie Bydgoskiej dwa auta osobowe wpadły do przydrożnego rowu. Taką informację dostaliśmy od Czytelniczki, która mijała miejsce zdarzenia. Na razie jeszcze nie udało nam się ustalić, co dokładnie się wydarzyło na wyjeździe z miasta w kierunku Bydgoszczy. Czekamy na informacje od policji.

fot. nadesłane
fot. nadesłane

Oprócz tego dostaliśmy też informację o kolizji auta osobowego i tramwaju na pl. 18 Stycznia, do której doszło ok. godz. 14.45. Kierowca vw golfa skręcając z ul. Warszawskiej w kierunku dworca Toruń Miasto nie ustąpił pierwszeństwa tramwajowi jadącemu w kierunku Skarpy i wjechał pod skład. Na szczęście nic nikomu się nie stało – zarówno kierowcy golfa, jego pasażerom i osobom jadącym tramwajem.

Kierowca został ukarany mandatem i punktami karnymi. Uszkodzenia były na tyle poważne, że stracił też dowód rejestracyjny. Ale to nie są jedyne zdarzenia drogowe, do których doszło dziś. Ok. godz. 14.30 służby alarmowe były wzywane dwukrotnie na ul. Olsztyńską.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “Pechowy poniedziałek! Dachowanie na Szosie Bydgoskiej i auto pod tramwajem na Traugutta [ZDJĘCIA]

  1. Bo dla polskich miszczów kierownicy nie ma złych warunków. A liczby na znakach drogowych to dla nich prędkość minimalna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *