Pizza Hut już za kilka tygodni na Rubinkowie!

Na luzie Polecamy
fot. strona facebookowa Pizzy Hut

Na przełomie listopada i grudnia przy Szosie Lubickiej – w galerii Vis a Vis – otworzy swoje podwoje restauracja Pizza Hut Delivery. Dostawy mają być realizowane w ciągu… pół godziny.

Nowa restauracja będzie się mieścić pomiędzy Komfortem a Piekusiem – w galerii Vis a Vis przy Szosie Lubickiej 111. “Wkrótce otwarcie” – taki napis pojawił się już na lokalu. Kiedy otwarcie? Wszystko wskazuje, że dość szybko, bo już na przełomie listopada i grudnia.

Dostawy z restauracji będą realizowane w ciągu 30 minut. Posiłki będzie można zamawiać przez aplikację, telefon lub internet. Dla tych, którzy odbiorą zamówienie osobiście, pizza ma być gotowa w ciągu 10 minut.

“Jeżeli dopadł Cię głód, nie wahaj się, zamów online w Pizza Hut, a w ciągu 30 minut do Twoich drzwi zapuka nasz kierowca i wręczy Ci pyszną pizzę, pełną świeżych, naturalnych dodatków. Zamówienie możesz złożyć na stronie pizzahut.pl lub przez aplikację” – tak się reklamuje Pizza Hut Delivery.

Pierwszą restaurację Pizza Hut otwarto w naszym mieście cztery lata temu przy ul. Szerokiej.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys