Po naszej interwencji zajęli się chodnikiem [ZDJĘCIA]

Box2 Interwencje Wiadomości
fot. nadesłane

– A gdzie jest dalszy ciąg ścieżki dla pieszego? – pytała Czytelniczka ponad tydzień temu o trakt prowadzący z ul. Olimpijskiej w kierunku lasu. Po naszej interwencji ruszyła budowa brakującego odcinka.

Trasa prowadząca z ul. Olimpijskiej do lasu na Skarpie powstała w listopadzie ub.r. Kosztowała 107 tys. zł. Dzięki niej można dotrzeć do terenów leśnych czy Szkółki Leśnej Bielawy. Problem w tym, że rowerzyści trakt mają doprowadzony do wjazdu do lasu. A piesi nie…

REKLAMA

Uwagę zwróciła nam na to pani Danuta, nasza Czytelniczka. Na dowód przesłała kilka zdjęć prezentujących “wejście” do lasu.

– A gdzie dalszy ciąg ścieżki dla pieszego przy wejściu do lasku przy ul. Olimpijskiej? – pytała nasza Czytelniczka, pisząc wiadomość do redakcji. – Ciekawe, kto robił odbiór ścieżek?

Miejski Zarząd Dróg po naszej interwencji obiecał, że brakujący chodnik zostanie uzupełniony, jak tylko pozwolą na to warunki pogodowe. I słowa dotrzymał. Prace się rozpoczęły.

Macie dla nas jakiś temat? Potrzebujecie pomocy? Pisze do nas na adres: redakcja@tylkotorun.pl.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “Po naszej interwencji zajęli się chodnikiem [ZDJĘCIA]

  1. Ciekawe kto naprawiał murek kapliczki na ul łódzkiej po tym jak samochodem ktoś wjechał w nią. Jest zrobiona niedbale i ciekawe droga redakcjo kto i ile za to dostał pieniędzy.
    Możecie to sprawdzić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *