Próbował zabić na toruńskim Podgórzu, a niedługo potem sam zginął w zderzeniu z cysterną

112 Polecamy Wiadomości
fot. Komenda Miejska Policji we Włocławku

W piątek w regionie głośno było o czołowym zderzeniu audi z cysterną na drodze krajowej nr 91 między Kowalem a Włocławkiem. Teraz wychodzą nowe informacje w tej sprawie – ofiara tego wypadku była poszukiwana przez policję w związku z próbą zabójstwa na toruńskim Podgórzu.

Do tragicznego wypadku doszło w piątkowe przedpołudnie na trasie między Kowalem a Włocławkiem. Audi prowadzone przez 24-letniego mężczyznę zderzyło się czołowo z cysterną przewożącą olej opałowy. Cysterna stanęła w płomieniach. A 24-latek zginął na miejscu. Teraz wychodzą nowe fakty w tej sprawie.

Okazuje się, że 24-latek był poszukiwany przez toruńską policję w związku z próbą zabójstwa. Do tego zdarzenia miało dojść w miniony piątek na Podgórzu. Następnie mężczyzna ruszył drogą krajową nr 91 w kierunku Włocławka. Zaatakowany przez niego 40-latek przebywa w szpitalu.

Policjanci z Włocławka pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku. Biorą pod uwagę także to, że 24-latek popełnił samobójstwo. We wtorek ma być przeprowadzona sekcja zwłok.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys