Reprezentacja Polski pojawi się w Kaszczorku

Box2 Sport Wiadomości
fot. nadesłane

Już za trochę ponad miesiąc, w niedzielę 28 marca, w Kaszczorku pojawi się reprezentacja Polski. Zmierzy się ona w trójmeczu z Drwęcą Kaszczorek i TSŻ-em Schoenberger Toruń.

W ostatnią niedzielę marca na torze przy ul. Skierki w Kaszczorku odbędzie się Turniej o Trójząb Wodnika Kaszczorka. Zmierzą się na nim dzieci do lat 15, a później dojdzie do trójmeczu z udziałem Drwęcy Kaszczorek, TSŻ-u Schoenberger i reprezentacji Polski.

REKLAMA

– W turniejach dla najmłodszych oraz amatorów będzie mógł wziąć udział wszyscy chętni. W planach liczne atrakcje, niespodzianki i upominki. Co trzeba zabrać? – Kask rowerowy, rękawice, długie ubrania zarówno na górę, jak i na dół, obuwie sportowe, napój. Można mieć także własne rowery, chociaż część rowerów podstawia organizator – informuje Bartosz Fryckowski z Drwęcy Kaszczorek.

Mecz z udziałem TSŻ-u, Drwęcy i reprezentacji Polski będzie sprawdzianem generalnym przed nadchodzącym sezonem CS Superligi, o którym pisaliśmy tutaj:

Zawody odbędą się z uwzględnieniem zasad reżimu sanitarnego, a organizator zastrzega sobie także możliwość odwołania imprezy ze względu na sytuację związaną z pandemią lub aurą.

Zapisać się na tutnieje można TUTAJ.

Turniej do lat 15 zaplanowano na godz. 11:00. Godzinę później rozpocznie się turniej amatorów, a o 14 wspomniany już trójmecz z udziałem Drwęcy Kaszczorek, TSŻ-u i reprezentacji Polski.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *