Rewanż udany. King Szczecin rozbity w Toruniu

Box2 Sport Wiadomości
fot. Róża Koźlikowska | @FotRose

Rewanż za mecz z drugiej kolejki tego sezonu jak najbardziej się udał. W pierwszej rundzie Torunianie przegrali w Szczecinie trzema punktami. U siebie natomiast wygrali różnicą 19 oczek.

W środowym meczu Twarde Pierniki pokonały King Szczecin 102:83 i awansowały na 6. miejsce w ligowej tabeli. Obecnie bilans toruńskiej drużyny wynosi 8-9.

REKLAMA

Choć pierwsza kwarta nie poszła po myśli Torunian (23:29), to w każdej kolejnej byli lepsi. Drugą kwartę wygrali 7, trzecią 5, a czwartą aż 13 punktami.

Bardzo dobrze w tym meczu zaprezentował się Keyshawn Woods, który z 25 oczkami był najlepszym strzelcem Polskiego Cukru Toruń. Z jednym punktem mniej zawody zakończył Donovan Jackson.

Double-double zaliczył Aaron Cel, który do 13 punktów dołożył 11 zbiórek. Obie Trotter natomiast świetnie dyrygował grą drużyny i zanotował 12 asyst. Jednego punktu zabrakło mu jednak do podwójnej zdobyczy, bowiem zakończył spotkanie z 9 punktami na koncie.

Punkty dla Torunian zdobywali: Woods 25, Jackson 24, Kulig 14, Cel 13, Trotter 9, Bragg 5, Perka 5, Diduszko 4, Kondraciuk 3.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *