Rewanż udany. King Szczecin rozbity w Toruniu

Box2 Sport Wiadomości
fot. Róża Koźlikowska | @FotRose

Rewanż za mecz z drugiej kolejki tego sezonu jak najbardziej się udał. W pierwszej rundzie Torunianie przegrali w Szczecinie trzema punktami. U siebie natomiast wygrali różnicą 19 oczek.

W środowym meczu Twarde Pierniki pokonały King Szczecin 102:83 i awansowały na 6. miejsce w ligowej tabeli. Obecnie bilans toruńskiej drużyny wynosi 8-9.

REKLAMA

Choć pierwsza kwarta nie poszła po myśli Torunian (23:29), to w każdej kolejnej byli lepsi. Drugą kwartę wygrali 7, trzecią 5, a czwartą aż 13 punktami.

Bardzo dobrze w tym meczu zaprezentował się Keyshawn Woods, który z 25 oczkami był najlepszym strzelcem Polskiego Cukru Toruń. Z jednym punktem mniej zawody zakończył Donovan Jackson.

Double-double zaliczył Aaron Cel, który do 13 punktów dołożył 11 zbiórek. Obie Trotter natomiast świetnie dyrygował grą drużyny i zanotował 12 asyst. Jednego punktu zabrakło mu jednak do podwójnej zdobyczy, bowiem zakończył spotkanie z 9 punktami na koncie.

Punkty dla Torunian zdobywali: Woods 25, Jackson 24, Kulig 14, Cel 13, Trotter 9, Bragg 5, Perka 5, Diduszko 4, Kondraciuk 3.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *