Robbie Williams w Toruniu!

Box1 Kultura
Fot. Facebook

Gwiazda światowego popu zaśpiewa w Toruniu już 8 grudnia. Koncert związany jest z promocją najnowszej płyty muzyka ze świątecznymi utworami.

Robbie Williams wraz ze swoim 10-osobowym zespołem wykona piosenki z płyty The Christmas Present oraz swoje największe przeboje.
The Christmas Present to 12. studyjny album tego brytyjskiego muzyka. Na płycie znajdziemy znane świąteczne przeboje, takie jak Winter Wonderland, Santa Baby czy Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!

REKLAMA

Występ Robbiego Williamsa będzie rejestrowany dla telewizji publicznej i wyemitowany w okresie bożonarodzeniowym. Będzie to tylko jeden z dwóch takich koncertów w Europie, drugi nagrywany będzie dla BBC.

Robbie Williams to brytyjski piosenkarz, autor tekstów i multiinstrumentalista. W latach 1990-1995 i 2009-2012 był członkiem zespołu Take That, wielokrotnie nagradzanego nagrodą BRIT Award. Później Williams odnosił i odnosił później sukcesy jako solista. Wszyscy znamy jego przeboje Angels, Feel, Supreme które miesiącami utrzymywały się na szczytach list przebojów. W swojej karierze współpracował z takimi gwiazdami jak Pet Shop Boys, Kylie Minogue czy Nicole Kidman. Z tą ostatnia artystką nagrał także “Somethin’ stupid”w świątecznym klimacie, które podbiło świat.

Wstęp na koncert możliwy będzie na podstawie darmowych wejściówek. Na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących możliwości ich nabycia. Informację o występie Williamsa w Toruniu podało Radio Gra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *