Rozpocznij przygodę z językiem obcym. Szkoła “Angielski na Rogu” zaprasza

Box2 Materiały partnera
Fot. materiały prasowe

Chciałbyś rozpocząć przygodę z językiem obcym, a może przypomnieć sobie to, czego nauczyłeś się przed laty? Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży „Angielski na Rogu” zaprasza na Drzwi Otwarte.

Co szósta osoba na świecie posługuje się językiem angielskim. Według statystyk, język ten zna ponad miliard ludzi. Dominuje on w biznesie, polityce, internecie, a także w grach. Angielski jest również najczęstszym z języków obcych wybieranych do nauki w szkołach i na licznych kursach. Chcesz również go poznać? Odwiedź szkołę językową „Angielski na Rogu” przy ul. Zbożowej 39 i zapisz się na zajęcia!

W sobotę 5 października, w godz. 12.00-15.00 w szkole odbędą się Drzwi Otwarte. Dedykowane są wszystkim, którzy planują rozpocząć naukę od podstaw, a także poszerzyć dotychczas zdobytą wiedzę.

W trakcie Drzwi Otwartych będzie można wziąć udział w darmowych lekcjach pokazowych, a także grach i konkursach językowych. Nie zabraknie również drobnego poczęstunku.

„Angielski na Rogu” to szkoła, która stosuje nowoczesną metodę nauczania przez doświadczenie STEAM. Co oferuje placówka?

  • Zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu
  • Ciekawe projekty STEAM
  • Naukę w niewielkich grupach
  • Możliwość nauki bez książek
  • Salę kinową i seanse w języku angielskim
  • Zajęcia dla dzieci w różnym wieku, młodzieży, a także dla osób dorosłych

Bądź szybki i oszczędzaj: pierwsze 10 osób otrzyma 100 zł rabatu na kurs.

Kontakt:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *