Rozpoznajesz go?

112 Box2
fot. Nadesłane

Trwają ustalenia tożsamości osoby, której zwłoki zostały znalezione 23 czerwca 2018 roku w okolicach ulicy Celniczej. Odtworzony został przypuszczalny wizerunek osoby. Policjanci zwracają się z prośbą o zgłaszanie się osób, które mogą znać tożsamość denata.

W ubiegłym roku w czerwcu w rejonie Centralnego Cmentarza Komunalnego w Toruniu, świadek odnalazł ludzkie szczątki.

Antropolog określił płeć, wzrost i przybliżony wiek jaki mógł mieć odnaleziony. Udało się także odtworzyć wygląd twarzy na podstawie znalezionej czaszki. Zwłoki należą do mężczyzny w wieku około 50-60 lat, wzrost 180 cm, waga około 75 kg. Mężczyzna miał wyraźną łysinę czołowo- ciemieniową, po bokach głowy widoczne były szpakowate włosy oraz szpakowaty zarost o długości ok. 1,5 cm, mógł nosić okulary. 

Mężczyznę odnaleziono w niebieskich spodniach jeansowych  z napisem „Denim” z rozporkiem zapinanym na guziki, skórzanym paskiem koloru czarnego, bluzkę z krótkim rękawem marki H&M, ciemną koszulę z kołnierzykiem zapinaną na guziki oraz wełnianą bluzę z kapturem koloru szarego w czarne prążki. Na nogach miał sznurowane buty sportowe marki „Venice”, czarne z białą podeszwą i jaskrawymi elementami w miejscu wdziania sznurowadeł. 

Osoby, które mogą znać tożsamość mężczyzny, proszone są o kontakt  z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo pod numerem (56) 641 25 70, lub 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *