Sala Zabaw Fikołki w Toruń Plaza

Toruń Plaza

Sieć Sal Zabaw Fikołki otworzy nowy lokal w Toruń Plaza. Przestrzeń o powierzchni 786 m² zlokalizowana będzie na pierwszym piętrze obiektu obok strefy food court. Wielkie otwarcie zaplanowano już na drugi kwartał obecnego roku.

– Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że do grona najemców CH-R Toruń Plaza dołącza sieć Fikołki. Będzie to jedyny tego typu format Toruniu i zarazem dopełnienie oferty rozrywkowej naszego centrum. Dzięki szeregowi atrakcji dla dzieci, w tym m.in. zajęciom ogólnorozwojowym i warsztatom, miejsce to będzie destynacją dla rodzin z Torunia i okolic, jak również pozwoli naszym najmłodszym klientom na ciekawe spędzenie czasu podczas, gdy ich rodzice będą robić zakupy lub załatwiać inne sprawunki w naszym centrum – mówi Monika Alicka, Leasing and Marketing Director w firmie ST Plaza Management, która zarządza CH-RToruń Plaza.

Sale Zabaw Fikołki są jedną z najszybciej rozwijających się sieci centrów rozrywki i edukacji w Polsce. Obecnie działa już 8 jej placówek w 5 miastach: w Warszawie, Wrocławiu, Bielsku-Białej, Płocku i Pruszkowie. Obiekty funkcjonują na powierzchni 600-1,4 tys. mkw.. Co charakterystyczne dla wszystkich placówek Fikołków, w Toruń Plaza również będą wyposażone w kilkupoziomową konstrukcję, czyli labirynt z przeszkodami oraz ścianką wspinaczkową, sale urodzinowe, kawiarnię dla rodziców, strefę malucha oraz sale tematyczne – kulinarną i eksperymentów.

– Cieszymy się, że pojawimy się w jednym z największych centrów handlowych w Toruniu. Położenie naszego lokalu w bezpośrednim sąsiedztwie strefy gastronomicznej, kręgielni oraz wejścia do centrum z budynku parkingowego będzie dużym atutem, w szczególności w trakcie niedziel niehandlowych. CH-R Toruń Plaza posiada szeroką ofertę modową oraz rozrywkowogastronomiczną i ma ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym, stąd wierzymy w potencjał tej lokalizacji – zapowiada Bertrand Jasiński, prezes sieci Sal Zabaw Fikołki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *