Siostry Jaworskie wchodzą do gry! Wspólnie walczą o mandaty w radzie miasta

Box2 Wiadomości
fot. strona facebookowa kandydatek Kukiz'15

Wspólne zdjęcie na Facebooku i hasło “siostry i partnerki do działania” – tak promują się siostry Jaworskie – Angelika i Beata, które walczą o mandaty do rady miasta z komitetu Kukiz’15.

Angelika – startuje na Bydgoskim, Beata – we wschodnim Toruniu. Mają to samo nazwisko, zdjęcie i wspólną stronę na Facebooku. To pomysł na kampanię wyborczą sióstr Jaworskich, kandydatek komitetu Kukiz’15.

“Siostry i partnerki do działania. Zawsze wspierające się nawzajem. Z pełną determinacją działające w trzecim sektorze, a teraz przygotowane by reprezentować głos mieszkańców w Radzie Miasta” – piszą na swojej stronie “Siostry Jaworskie – kandydatki do Rady Miasta Torunia”.

Jaworskie działają wspólnie w Fundacji Lex Lupus, która stoi za akcjami promującymi postawy patriotyczne np. podczas świąt narodowych i rocznic ważnych wydarzeń. W tym roku np. zorganizowali malowanie flagi narodowej z okazji Dnia Flagi RP.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *