“Starość – tabu czy inspiracja?” Przed nami kolejna Teatralna Akademia Seniora

Box2 Kultura Wiadomości
fot. Marta Siwicka

20 maja (poniedziałek) Teatr Wilama Horzycy organizuje czwarte spotkanie z cyklu “Teatralna Akademia Seniora”. Jego hasłem będzie „Starość – tabu czy inspiracja?”

Czwarta odsłona Teatralnej Akademii Seniora odbędzie się 20 maja (poniedziałek) w godz. 14-16 w foyer I piętra Teatru Wilama Horzycy przy pl. Teatralnym. Spotkanie jest skierowane do seniorek i seniorów.

REKLAMA

Tematem przewodnim poniedziałkowego spotkania będzie „Starość – tabu czy inspiracja?”

“Temat starości często jest uważany za trudny, wręcz kontrowersyjny. Czy jednak starość musi być tabu? Co nam odbiera kult młodości? Porozmawiamy o wyzwaniach, które towarzyszą starości oraz zastanowimy się, w jaki sposób jest obecna w teatrze. Do jakich działań może nas zainspirować?” – czytamy w zaproszeniu.

Zajęcia rozpoczną się od 20-minutowych warsztatów ruchowych. Dyskusję poprowadzi Paweł Paszta, dyrektor ds. artystycznych Teatru Horzycy. Bilety kosztują 5 zł i są dostępne w biurze obsługi widzów od 6 maja. Liczba miejsc ograniczona.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *