Szczepienia na COVID w Toruniu. Przychodnia “Na Skarpie” wyczerpała wszystkie miejsca

Box1 Wiadomości
Fot. Pixabay

Rejestracja na szczepienia przeciwko koronawirusowi dla osób 80+ ruszyła w piątek 15 stycznia. W większości punktów szczepień w Toruniu miejsca wyczerpały się tego samego dnia. Jednym z takich jest miejsc jest Przychodnia “Na Skarpie”.

Przychodnia “Na Skarpie”, podobnie jak wszystkie inne punkty szczepień, otrzyma 30 dawek szczepionki tygodniowo. Harmonogram w przychodni “Na Skarpie” został utworzony do końca marca i znalazły się w nim tylko osoby 80+.

Zainteresowanie było ogromne, ludzie cały czas do nas dzwonią. Proszę sobie wyobrazić, że mamy możliwość szczepić tylko 6 osób dziennie, a ile osób mieszka na osiedlu…? Szkoda słów – komentuje jedna z recepcjonistek przychodni.Bardzo dużo zainteresowanych osób musimy niestety odsyłać.

W piątek 22 stycznia ruszy rejestracja dla osób 70+. Czy w przychodni takie osoby będą mogły zarejestrować się na terminy od kwietnia? Tego na ten moment nie wiedzą nawet sami pracownicy przychodni “Na Skarpie”.

Pacjenci są zaskoczeni, że nie mogą się już u nas zaszczepić i pytają, co dalej. Nie umiemy im odpowiedzieć na to pytanie, bo sami nie wiemy, wszystkiego dowiadujemy się na ostatnią chwilę – podsumowuje jedna z pracownic przychodni.

Więcej w piątkowym, papierowym wydaniu “Tylko Toruń”.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *