Tides From Nebula wraca z nowym albumem

Kultura
fot. Bartek Kuzia

W ramach trasy From Voodoo To Zen zespół tides Frm Nebula pojawi się w Toruniu 10 listopada 2019 w klubie muzycznym Lizard King. Organizatorem niedzielnego koncertu jest Agencja Artystyczna Powsinoga.

– Zapraszam kolejny raz do Lizard King. Poprzednie dwa koncerty zespołu przy Kopernika 3 odbiły się sporym echem. Sądzę, iż atmosfera, która udzieli się miastu z okazji odbywającego się w tym czasie Camerimage Festival, na pewno nikomu nie zaszkodzi, by zajrzeć do nas na koncert pełen muzycznych pejzaży rodem z najlepszych ścieżek filmowych – kwituje Michał Tadeusz Gajewski, promotor zespołu. 

REKLAMA

Trio promuje swój nowy album o tym samym tytule.

Paradoksalnie praca w trio wyzwoliła w nas jeszcze większe pokłady energii i motywacji, która przełożyła się na nasz największy pod względem rozmachu album – Maciej Karbowski. – Muzycznie i wizerunkowo postanowiliśmy zrobić krok w bok, a właściwie ten krok zrobił się sam. Po prostu podążaliśmy za własnym instynktem. Jako, że nagrywaliśmy we własnym studiu, mogliśmy sobie pozwolić na dopracowywanie szczegółów, na pewno jest to płyta, która z każdym przesłuchaniem będzie zyskiwać. Jesteśmy bardzo ciekawi reakcji słuchaczy.

Bilety: 50 zł – Gooout / Evenea / eBilet / Biletyna / bar klubu / bramka klubu w dniu koncertu oraz strona www.powsinoga.com/bilety

Otwarcie klubu 19:00 | start – support ROSK: 19:45 | start – TFN: 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *