Tłumy na spacerze z psami ze schroniska [WIDEO]

Box2 Psie sprawy Wiadomości Wideo
fot. Anna Kleszcz (Schroniska dla Zwierząt)

Przypomnijmy, że z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt toruńskie schronisko zorganizowało akcję wyprowadzania psów. Czworonożnego podopiecznego placówki na spacer mogła zabrać każda osoba pełnoletnia.

– Mili Państwo, nie wiemy co powiedzieć, szczęki nam opadły, jak zobaczyliśmy tę niekończącą się kolejkę! Toruń od samego rana w strugach deszczu, nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji przy tej pogodzie – pisze Schronisko na swojej stronie na Facebooku.

Całe grono osób, chętnych do wzięcia psiaków na spacery, cierpliwie czekało w długiej kolejce ciągnącej się od bram schroniska do zakrętu, przy ulicy Przy Cegielni. Akcja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, że niektóre czworonogi wyszły na spacer kilkukrotnie. Trójka dotychczasowych podopiecznych schroniska powędrowała tego dnia do domów.

– Nie wiem, jak to się stało, że psiaków wystarczyło dla wszystkich. Na ten moment w schronisku mieszka stosunkowo mało psów, więc w pewnym momencie zaczęło nam ich brakować do wydawania – śmieje się Julka, wolontariuszka schroniska, która pomagała w organizowaniu całego wydarzenia. – Równolegle z akcją wyprowadzania czworonogów odbywał się kiermasz książek. Bez wątpienia mogę powiedzieć, że się udał, większość osób wychodziła z niego z całymi stertami książek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *