Toruń: Darmowe wejściówki do kina dla najmłodszych widzów z Ukrainy

Kultura Wiadomości
Fot. ilustracyjne/Pixabay

Cinema City solidaryzuje się z obywatelami Ukrainy i od 20 marca najmłodszych z nich zaprasza na seanse filmów animowanych. Bajki dla dzieci i ich opiekunów, którzy uciekli z Ukrainy przed wojną, będą wyświetlane bezpłatnie – w języku ukraińskim.

To kolejny gest solidarności z ukraińskim narodem. Tym razem skierowany do małych obywateli. Cinema City od 20 marca w kinach w całej Polsce będzie za darmo wyświetlać dla nich filmy animowane. Pokazy będą bezpłatne także dla opiekunów, a dodatkowo najmłodsi widzowie otrzymają przekąski na seans. Bezpłatne bilety można odbierać w kasach biletowych.

REKLAMA

Do akcji włączyło się Cinema City Czerwona Droga w Toruniu. Pierwsze filmy po ukraińsku zaprezentowane zostaną 21 marca – będą to ukraińska baśń animowana “Uprowadzona księżniczka” i legendarna bajka “Tom & Jerry”.

Tagged

5 thoughts on “Toruń: Darmowe wejściówki do kina dla najmłodszych widzów z Ukrainy

  1. Nasze dzieci gorsze bo muszą płacić za kino. Też przecież żyją w stresie w cieniu wojny. Na pewno kino to pierwsza potrzeba tychże dzieci. Zagadka: co łączy prezydenta Ukrainy i właścicieli CC?

  2. O czym tY człowieku piszesz, tym dzieciom nad głowami rakiety latały, ich ojcowie biegają z karabinem i mogą w każdej chwili zginąć, kino chociaż na chwilę chce, żeby o tym nie myślały a tY jeszcze do tego filozofię dorabiasz???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.