Toruń promuje się w kraju. Ruszyła akcja #CityIsReady [WIDEO]

Box2 Wiadomości
fot. Urząd Miasta Toruń

Do niedawna największe miasta Polski wspólnie wspierały się w kampanii #CityWillWait. Toruń także podkreślał, że poczeka na turystów. Miasto jest już jednak gotowe na przyjęcie gości i informuje o tym na banerach i w specjalnie przygotowanym spocie reklamowym. Miasto zachęca także do skorzystania z Toruńskiego Bonu Turystycznego.

W największych miastach Polski pojawiły się banery z hasłem #TorunIsReady. Miasto promuje się w ten sposób w innych regionach kraju i zapewnia, że jest gotowe na przyjęcie turystów z zachowaniem wszelkich zaleceń sanitarnych. Ideą akcji promocyjnej #CityIsReady jest wzajemne promowanie atrakcji turystycznych, co w dłuższej perspektywie ma zapobiegać pogłębianiu kryzysu w branży. Akcja jest nagłaśniana przede wszystkim w mediach społecznościowych. Toruń z tej okazji przygotował także specjalny spot reklamowy, zachęcający do odwiedzin w grodzie Kopernika.

Akcja informacyjna w największych miastach Polski skupia się także na promocji udogodnień, jakie oferuje Lokalna Organizacja Turystyczna Toruń. Chodzi przede wszystkim o Toruński Bon Turystyczny, czyli możliwość wykupienia usługi turystycznej (hotelarskiej, gastronomicznej, kulturalnej) i skorzystania z niej w dowolnie wybranym przez siebie czasie do końca roku kalendarzowego.

Tagged

2 thoughts on “Toruń promuje się w kraju. Ruszyła akcja #CityIsReady [WIDEO]

  1. Przepraszam, ale gdzie tu jest informacja o Toruńskim Bonie Turystycznym? Adres podany na billboardzie linkuje do strony visittorun.pl która wygląda jakby była zrobiona 20 lat temu. Na tej stronie nie ma słowa o akcji z bonem turystycznym, na billboardzie też nic.

  2. Michał mi się wydaje, że akcja Torun is ready to oddzielne działanie. Nie powstało w Toruniu ale gdzieś na świecie. Cel pokazać, że jest nasze miasto i jest “bezpieczne” i gotowe na przyjęcie gości. Zgadzam się z tobą, że miasto powinno bardziej zadbać o widoczność i możliwość wykorzystania bonu turystycznego w Toruniu. Później były też reklamy miasta między innymi w tzw. programach śniadaniowych. Mam nadzieje, że niedługo ten wirus ustąpi i znów ludzie będą nocować i zwiedzać Toruń i naszą piękną toruńską starówkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *