Tunel aerodynamiczny – pomysł na niezapomniany świąteczny prezent

Box2 Materiały partnera Wiadomości

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi odwieczny problem – jaki prezent wręczyć naszym bliskim. Warto, aby było to coś, co da się zapamiętać na zawsze. Dobrym pomysłem jest zaproszenie na lot w tunelu aerodynamicznym. Przynosi on ze sobą wyjątkowe emocje. Rozmawiamy o tym z Piotrem Makowskim który od 8 lat razem z rodzicami prowadzi działalność, oferującą tego typu loty.

Dlaczego lot w tunelu aerodynamicznym jest idealnym, a zarazem oryginalnym pomysłem na prezent na każdą okazję?

Za każdym razem, a przynajmniej raz w roku, kiedy zbliżają się okazje takie jak urodziny, Dzień Matki, Boże Narodzenie czy rocznica ślubu zadajemy sobie pytanie – co tym razem podarować bliskiej nam osobie? Chcielibyśmy, aby prezent był oryginalny, był czymś wyjątkowym i nietuzinkowym, czymś, co obdarowana osoba zapamięta na długi czas, a może nawet przerodzi się to w jej pasję. I tutaj z pomocą przychodzimy my, oferując lot w tunelu aero, czy prezent, który nie dość, że spełnia te wszystkie kryteria, to dodatkowo dostarcza mnóstwo emocji i adrenaliny. Gwarantujemy, że wywoła uśmiech na twarzy każdej obdarowanej osoby.

Kiedy można zrealizować bilet na taki lot?

Dużym plusem takiego prezentu jest to, że w momencie kiedy wręczamy bliskiej osobie voucher/bilet na lot w tunelu aero nie narzucamy terminu jego realizacji. Osoba obdarowana sama może wybrać dogodny dla siebie termin w naszym kalendarzu na stronie internetowej www.tunel.aero, a na czas realizacji biletu ma aż 2 lata od daty zakupu. Bilet wysyłany jest automatycznie dosłownie w 2 minuty na adres mail z zamówienia więc nawet zapominalscy zdążą z prezentem.

A jak w praktyce wygląda realizacja takiego prezentu?

Osoba obdarowana przede wszystkim musi wybrać dogodny dla siebie termin z naszego kalendarza. Następnie, należy pojawić się u nas na zarezerwowaną godzinę. Warto dodać, że wybierając termin zapisujemy się do około 6-cio osobowej grupy i kiedy cała grupa pojawi się na miejscu przechodzimy do wspólnego przeszkolenia. Uczymy się jak zachowywać się w tunelu, otrzymujemy kombinezon i kask. To wszystko sprawia, że jesteśmy w pełni przygotowani do lotu. W tunelu zawsze jest z nami instruktor, który czuwa nad naszym bezpieczeństwem.

Czy warto…?

Myślę, że ilość zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszej usługi mówi sama za siebie i naprawdę warto pomyśleć nad taką formą prezentu. Można wykupić też lot dla siebie i zorganizować sobie wspólne, fantastyczne popołudnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *