Ważny komunikat w sprawie ciepłej wody i ciepła

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay.com

Służby techniczne PGE Toruń zakończyły prace naprawcze przy ciepłociągu w pobliżu dworca Toruń Wschodni. “Większość odbiorców ciepła sieciowego ma już ciepło i ciepłą wodę” – informują ciepłownicy.

Toruńscy ciepłownicy z PGE Toruń dziś od godz. 8.30 naprawiali sieć ciepłowniczą przy dworcu Toruń Wschodni. Prace wiązały się z zakłóceniami z dostawą ciepłej wody i ciepła na zachód od ul. Wschodniej.

Roboty miałby zakończyć się do godz. 17. Ciepłownikom udało się z nimi uporać szybciej. O godz. 15 PGE Toruń poinformowało, że większość odbiorców ma już ciepło i ciepłą wodę.

– Sukcesywnie ciepło dociera do poszczególnych rejonów miasta – informuje Julita Karpińska, główny specjalista ds. komunikacji PGE Toruń. – Działania naprawcze na ciepłociągu napowietrznym przebiegły sprawnie, dzięki temu udało się wcześniej niż zakładano uruchomić dostawy ciepła dla odbiorców.

PGE Toruń naprawiało odcinek ciepłociągu w okolicach dworca Toruń Wschodni, który uległ niewielkiemu rozszczelnieniu tej zimy. Żeby sieć była mniej awaryjna na tym odcinku, jeszcze w tym powstanie alternatywny fragment ciepłociągu w pobliżu ul. Łąkowej i Piotra Curie.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *