Skip to content

4 komentarze

 1. Karolina
  7 grudnia 2019 @ 08:52

  od 2 Grudnia na terenie galerii jest prowadzona zbiórka bez pozwolenia – każda zbiórka powinna być zgłaszana do portalu zbiorki gov – fundacja która prowadzi nie ma zgłoszenia – A Pani dyrektor twierdzi, że to teren prywatny i pozwala na takie działania tym samym pozwala wyciagać z kieszeni swoich klientów pieniądze na nielegalną zbiorkę- Pytanie do Pani dyrektor- do czyjej kieszeni poszło moje 20 zł datku i za pewne 1/4 Torunia ?Pani czy prezesa fundacji ? Całą sprawą interesuje się już nawet Uwaga

  Odpowiedz

 2. Dla wrogo nastawionych
  22 stycznia 2019 @ 18:48

  Po pierwsze jest to kolejny „a’la artykuł” wywołujący falę hejtu na określoną grupę osób.
  Fakt, że został ktoś pobity przez 5 „kozaków” co jak są sami nie machnął nawet palcem, jest oburzający. Jednak osoba pisząca ten artykuł powinna wiedzieć, że jeżeli został ktoś pobity to ona zgłosić osobiście powinna ten fakt i wnieść sprawę sądową a nie centrum (wydaje mi się że się nie mylę) i wtedy policja rozpoczyna postępowanie. Czyli występuje o nagrania itd.
  A fakt ten mógł być zgłoszony przez centrum handlowe i prawdopodobnie był. Po co szerzyć jeszcze bardziej agresję?

  Odpowiedz

 3. Jaja
  21 stycznia 2019 @ 19:50

  Powiem tak rozumiem oburzenie znieczulica ludzi brak reakcji ochrony ale szkoda ze ta matka co sie tak rozpisuje po forach nie hierze pod uwagi z kim jej swieta coreczka sie zadaje. Bo ten ktory dostal to mlody elanowiec ktory przypadkiem alukurat 5 kolesi nie napadlo. A mamusia wielce zdziwiona, moze pora pomyslec z kim sie corka zadaje i brac pod uwage ze w pewnych srodowiskach pewne sytuacje wystepuja.

  Odpowiedz

  • ♤L♤
   21 stycznia 2019 @ 21:07

   A to jak mlody elanowiec to nie zal 😀

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *