Wirtualny finał Toruńskich Biegów Wolności 2019/20

Box2 Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Wydarzenie miało się odbyć w środę 11 listopada, jednak w związku z obostrzeniami i aktualną sytuacją pandemiczną odbędzie się w innej formie.

Sposobem na ominięcie braku możliwości odbycia wspólnego biegu jest zmiana formy finału Toruńskich Biegów Wolności 2019/20 na wirtualną. Każdy uczestnik pokona dystans 5 km i wyśle tego dowód.

REKLAMA

Każdy uczestnik może startować gdzie i kiedy chce, nie ma znaczenia godzina startu, trwania biegu oraz zakończenia aktywności, najważniejsze, aby jednorazowo przebiec dystans 5 km.

Uczestnicy mogą zarejestrować swój bieg na dowolnym urządzeniu przy pomocy dowolnej aplikacji, która na to pozwala. Muszą mieć one jednak możliwość wykonania zrzutu ekranu, który musi zawierać:

  • dystans,
  • czas,
  • trasę,
  • datę,
  • zdjęcie uczestnika na tle jednego dowolnego zabytku, pomnika przyrody znajdującego się na trasie pokonanego dystansu.

Zgłoszenia można wysyłać do 5 grudnia do godziny 23:59 a pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie biegu.

W akcji mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej w dniu swojego startu ukończą 16 lat.

Warunkiem uczestnictwa w tej zdalnej rywalizacji jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie biegu oraz dokonanie opłaty wpisowej w kwocie 30 zł, która będzie zaliczana do tzw. cegiełki włożonej w funkcjonowanie i przetrwanie w czasach pandemii.

Po dokonaniu rejestracji i opłaty każdy zawodnik otrzyma numer startowy w pliku pdf oraz pakiet startowy, który zawiera: numer startowy, medal, baton, pamiątkowe skarpetki z logo biegu.

Pakiety startowe będzie można odbierać w Biurze Zawodów, które będzie mieściło się w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń PLAZA (ul. Broniewskiego 90, Toruń). Pakiet startowy może także zostać wysłany za dodatkową opłatą 12 zł brutto.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *