Wstrzymane tramwaje na Bydgoskiem

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W sobotę 20 lutego będą miały prace przygotowawcze do modernizacji torowiska przy ul. Bydgoskiej. W związku z tym w godz. 6:00-8:00 wstrzymany zostanie ruch tramwajów linii nr 1 i 2.

Ruch wspomnianych linii tramwajowych zostanie wstrzymany dokładnie na odcinku od al. Solidarności i Wałów gen. Sikorskiego do pętli Uniwersytet i pętli Motoarena.

Zastępczo kursowały będą autobusy linii nr 51 od Uniwersytetu do al. Solidarności i autobusy linii nr 52 od pętli Motoarena do al. Solidarności.

– Tramwaje linii nr 1 jadące z osiedla Na Skarpie przejadą przez al. Solidarności, gdzie będzie się można przesiąść na autobus linii nr 51 i kontynuować jazdę do pętli przy Uniwersytecie. W kierunku  osiedla Na Skarpie tramwaje linii nr 1 rozpoczną kursowanie od przystanku Wały gen. Sikorskiego (przy teatrze) – czytamy na stronie torun.pl.

Tramwaje linii nr 2 jadące z Elany przejadą natomiast przez al. Solidarności. Tam będzie można przesiąść się do linii nr 52. W kierunku Elany tramwaje linii nr 2 rozpoczną kursowanie od przystanku Os. Młodych.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *