Wyróżnienie dla dyrektor jednej z toruńskich przychodni

Box2 Wiadomości
fot. Urząd Miasta Toruń

Dyrektor MPS w Toruniu otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie Sukces Roku 2019, organizowanym dla środowisk medycznych. Jego celem jest nagrodzenie osób, które wyjątkowo zasłużyły się dla polskiej ochrony zdrowia.

Sukces Roku 2019 to 19. edycja konkursu, w którym wręczane są jedne z najbardziej prestiżowych nagród w polskiej służbie zdrowia. Wydarzenie organizowane jest przez Wydawnictwo Medyczne Termedia oraz redakcje “Menedżera Zdrowia” i “Kuriera Medycznego”. Nagrody dla Menadżerów i Liderów Roku przyznawane są w dziewięciu kategoriach, między innymi zdrowie publiczne czy działalność edukacyjno-szkoleniowa. Co roku przyznawane są też nagroda specjalna oraz wyróżnienia. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Zdrowia prof. dr hab. Łukasza Szumowskiego.

Dyrektor Miejskiej Przychodni Specjalistycznej Bożena Mleczek-Dąbrowska otrzymała wyróżnienie w kategorii Menedżer Roku 2019 w Ochronie Zdrowia – Placówki publiczne. Jury konkursowe argumentowało nagrodę właściwym zarządzaniem przychodnią i troską o pacjentów. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 16 stycznia 2020 roku w ramach Gali “Sukces Roku” na Zamku Królewskim w Warszawie. Gala połączona będzie z konferencją “Priorytety w ochronie zdrowia 2020”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *