Z #GastroToruń wciąż jest źle. We wtorek zamyka się kolejna restauracja

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay

Po jedenastu latach działalności swoją działalność zakończy mieszcząca się przy Rynku Nowomiejskim 8 restauracja Krajina Piwa. Poniedziałek 11 stycznia jest ostatnim dniem, w którym można zamawiać dania z karty.

– W związku z obecnie panującą sytuacją (bałaganem, jaki serwuje nam Pan Morawiecki i “spółka” nie możemy prowadzić normalnie restauracji, a nie ma ku temu jakichkolwiek podstaw prawnych) i tym, że TARCZE są dziurawe i w większości nas pomijają, postanawiamy zamknąć restaurcję od wtorku 12 stycznia – czytamy na facebookowej stronie restauracji.

Firma jednak nie kończy swojej działalności. Produkty będą sprzedawane online w całej Polsce na stronie modryfartuch.pl.

Tagged

1 thought on “Z #GastroToruń wciąż jest źle. We wtorek zamyka się kolejna restauracja

  1. Szanowni przedsiębiorcy branży gastronomicznej. Pamiętajcie, że Wasze lokale (przedsiębiorstwa) zamknęliście Waszymi samodzielnymi (Własnymi) decyzjami. Nikt bowiem, w formie prawnej, Wam tego NIE NAKAZAŁ. Działalność gospodarcza w Polsce jest wolna. Określają ją ustawy. Macie prawo do działalności gospodarczej w Polsce. Ale skoro zamykacie lokale-to są tylko Wasze dobrowolne decyzje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *