Zaginął 17-letni Daniel z Podgórza! Chłopak wyszedł z domu 4 listopada…

112 Polecamy Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Policjanci szukają 17-letniego Daniela. Chłopak wyszedł z domu 4 listopada i ślad po nim zaginął. Rodzice zaniepokojeni jego dłuższą nieobecnością 12 listopada zawiadomili policjantów z Podgórza.

– Funkcjonariusze dokonali szeregu sprawdzeń jednak, żadne informacje nie przybliżyły ich do ustalenia miejsca pobytu tego człowieka – informuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu, gdzie obecnie przebywa Daniel Nadolski.

17-latek mieszka na toruńskim Podgórzu. Ma ok. 180 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, lekko przygarbiony. W chwili zaginięcia miał ogoloną głowę i nie posiadał zarostu. Posiada bliznę po oparzeniu na zgięciu prawego łokcia. W dniu zaginięcia był ubrany był czarną kurtkę zapinaną na zamek błyskawiczny, czarne jeansy i bordowe buty Nike.

Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji Toruń Podgórz: tel. 56 641-24-70, z policjantem prowadzącym sprawę 56 641 25 43 , 695 880 314 lub numerem alarmowym 112.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys