Akcja specjalna komitetu Michała Zaleskiego na Facebooku [WIDEO]

Box2 Wiadomości
fot. strona facebookowa Komitetu Michała Zaleskiego

– Jeśli chcesz o coś zapytać, widzisz jakiś problem lub po prostu ciekawą propozycję na rozwój Torunia, wyślij wiadomość bezpośrednio na nasz Messenger – zachęca komitet wyborczy Michała Zaleskiego. Odpowiedzi na nie od kandydatów otrzymamy w formie nagrań wideo.

Komitet wyborczy Michała Zaleskiego rozpoczął “specjalną akcję”. Zachęca torunian do zadawania pytań, problemów lub pomysłów na rozwój Torunia. Odpowiedzi na nie w formie nagrań wideo udzielą Michał Zaleski, kandydat na prezydenta, a także kandydaci do rady miasta KWW Michała Zaleskiego.

– Przygotowaliśmy dla was specjalną akcję, w której możecie przesyłać swoje pytania do naszych kandydatów – mówi Adrianna Czarnecka, rzeczniczka prasowa KWW Michała Zaleskiego w nagraniu na stronie facebookowej komitetu. – My wszystkie je zbierzemy i przekażemy naszym kandydatom.

Pytania można przesyłać do 22 września. O co byście zapytali Michała Zaleskiego i kandydatów do rady miasta z jego komitetu wyborczego?

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *