Bójka z udziałem kierownika Targowiska Chełmińska. “Spór trwa już od pewnego czasu” [AKTUALIZACJA]

Box2 Wiadomości

Wczoraj na Targowisku przy Szosie Chełmińskiej doszło do przepychanek, a następnie do bójki pomiędzy kierownikiem Karolem Wojtasikiem, a jednym ze sprzedawców. Wszystko zarejestrowane zostało na nagraniu, które trafiło do mediów społecznościowych. Kierownik targowiska twierdzi, że sprawę zgłosił już policji – policja z kolei podkreśla, że żadne zawiadomienie nie wpłynęło.

Nerwowa sytuacja zaczęła się od blokowania wstępu na targowisko dwóm mężczyznom przez kierownika Działu Targowisk w Urbitorze Karola Wojtasika.

Ten pan nie miał prawa handlować i wchodził siłą – krótko opisuje sytuację Karol Wojtasik.

Obserwatorzy z kolei zwracają uwagę na agresywne zachowanie kierownika Wojtasika.

(…) Agresywnie rzuca się do sprzedawców. Czy tak właśnie powinien zachowywać się kierownik targowiska miejskiego? – pytają w mediach społecznościowych.

O skomentowanie sytuacji i wyjaśnienie przyczyn swojego zachowania poprosiliśmy kierownika Wojtasika.

Nie będę komentował tej sprawy, ponieważ będą podjęte odpowiednie czynności wobec pana, który mnie zaatakował. Złożyłem już zawiadomienie na policję – podkreśla Karol Wojtasik.

Wideo z incydentu: https://www.facebook.com/groups/ogloszenia.torun/permalink/2016412205178984/

[AKTUALIZACJA]

Okazuje się jednak, że żadne zawiadomienie na policję do tej pory nie wpłynęło.

Otrzymaliśmy wczoraj zgłoszenie o nieporozumieniu, do jakiego doszło na targowisku przy Szosie Chełmińskiej. Policjanci ustalili na miejscu, że konflikt rozgrywał się pomiędzy jednym ze sprzedających, a przedstawicielem zarządcy targowiska. Według naszych ustaleń ten spór trwa już od pewnego czasu. Policjanci wszczęli postępowanie sprawdzające, żeby ustalić, czy doszło do naruszenia przepisów prawnych i jeżeli tak, to jakich. W pomoc w rozwiązanie tego konfliktu włączył się także dzielnicowy – informuje asp. Wojciech Chrostowski z KMP Toruń. – W sprawie naruszenia nietykalności nie wpłynęły do tej pory żadne zawiadomienia, ani od jednej ani od drugiej strony.

Do sprawy będziemy wracać.

Tagged

17 thoughts on “Bójka z udziałem kierownika Targowiska Chełmińska. “Spór trwa już od pewnego czasu” [AKTUALIZACJA]

 1. Zaklejał plakaty, kradł znicze, parkował i parkuje jak wieśniak (co łatwo zauważyć, bo ma oznaczony samochód). Teraz jeszcze bokser i narwaniec. Niejedni znajomi kupcy z targowiska mówią, że ten gość to jakiś wariat.

  1. Hahaha Lady Punk ma dobry hit na takich pt. Mniej niż Zero 0000000000000000000000000000000 _ esbecki układowiec zaszyty w pisie

 2. W sprawie agresywnych osobników wzywa się policję, nie uchodzi pracownikowi miejskiej spółki bić handlarza z targowiska. No nie uchodzi….

  1. Ten łysy to współpracownik policji i dla tego oni mu nic nie robią a myślisz czemu czuje się tak pewny ma układy w policji za donoszenie .

  2. Policja go nie ruszy bo to konfident. Kiedyś jakiś cywil sam wymierzy karę, bo organy ścigania nic mu nie zrobią.

 3. Pan Karol jest uczciwy rzetelny ,odanny swojej pracy ,prawda taka że jednyny mial odwagę sprzeciwic się ,bandzie pana łysego ,po naszych zawiadomieniach ,co ten łysy wyrabiał z nami kupcami .

 4. Jeśli ktoś miał do czynienia z Piotrem S. to nie ma wątpliwości, że to on jest źródłem wszelkich konfliktów. Kiedyś w kłótni mi powiedział, że to lubi i to go napędza. Policja i straż miejska nic nie robi z tym facetem bo to znajomy lub rodzina prezydenta miasta Torunia. W miejscu publicznym sprzedaję bez zezwoleń i policja ani straż miejska też nic nie może zrobić. Oni mają takie wytyczne, żeby mu nie przeszkadzać. Co więcej, ma tupet żeby zwołać straż miejska, aby przesuwać, usuwać innych handlowców, którzy mają legalne pozwolenia, tylko dlatego że jego nielegalny handel ma konkurencję. Nie pierwszy raz się awanturuje, raz byłem świadkiem, kiedy na skyway w 2019 roku uderzył dziewczynę, bo miał wypite.

  Ten człowiek powinien dawno siedzieć bo jest zagrożeniem dla otoczenia. Panie prezydencie, ile jeszcze? Czeka Pan na jakąś tragedię?

 5. Kierownik stanął w obronie sprzedawców i kupców. Oni nie przestrzegają regulaminu nie powinni sprzedawać!

 6. W tej miejskiej spółce management jest na poziomie rynsztoka. Ten swoisty przypadek obnaża całkowitą indolencję i brak kwalifikacji zatrudnianych tam osób. Panie Prezydencie to wstyd mieć takiego Prezesa w miejskiej spółce, który zatrudnia ludzi na takim poziomie intelektualnym. Ludzi rozchwianych psychicznie, nie panujących nad emocjami i nie potrafiących zachować się jak przystało na urzędnika rangi miejskiej/państwowej.

 7. TORUŃ TO GRAJDOŁ ESBECKO KOMUNISTYCZNO PISOWSKI. RĘKA RĘKĘ MYJE. NAJLEPSZE JEST TO ŻE TAKIE ROZCHWIANE ZERA, KTÓRYCH JEST BEZ LIKU W TORUŃSKIEJ POLITYCE I URZĘDACH Z RYNSZTOKA WYCIĄGNĄŁ NIEJAKI GISZYŃSKI. CHWAŁA MU ZA TO, ŻE OBNAŻYŁ CAŁY TEN RYNSZTOK TORUNIANOM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *