#DOMOSONDA, CZYLI 10 000 zł ZA PYTANIA O MIESZKANIA

Box1 Wiadomości

12 pytań, na które na dodatek znasz odpowiedź, by wygrać 10 000 złotych do wydania w IKEI! I choć brzmi to jak zapowiedź kolejnego teleturnieju w stylu Milionerów, to rzecz dotyczy czegoś znacznie ważniejszego z Twojego punktu widzenia. Twojego przyszłego mieszkania!

Toruń i Bydgoszcz mają głos

Deweloper APRO INVESTMENT, znany doskonale bydgoszczanom i torunianom z wielu inwestycji mieszkaniowych na terenie tych miast, wystąpił z niecodzienną inicjatywą przeprowadzenia ankiety dotyczącej mieszkania naszych marzeń. Zarząd firmy uznał, że ogromne, bo 17-letnie doświadczenie w tej branży, to ciągle za mało, by rozwijać i doskonalić swoją ofertę. Już przy okazji realizacji osiedla Podniebne Ogrody (Bydgoszcz) oraz 4 Pory Roku (Toruń) APRO pytało przyszłych mieszkańców o ich preferencje. Teraz jednak postanowiono pójść szerzej i głębiej, zasięgając opinii jak najszerszej części naszej lokalnej społeczności.

Mieszkania na sprzedaż i na…Twoje potrzeby!

Tak powstał pomysł #DOMOSONDY – krótkiej ankiety, w której należy odpowiedzieć na 12 pytań, ograniczając się w większości przypadków do kliknięcia w wybrany kwadracik. Całość nie powinna zająć więcej czasu niż przejrzenie kilku postów na facebooku, a korzyści są nieporównywalnie większe. Dzięki niej nowe mieszkania na sprzedaż będą dostosowane do realnych potrzeb kupujących. Ich dopasowanie sięgnie dużo dalej niż najprostsze wyznaczniki (np. mieszkanie 3-pokojowe czy 4-pokojowe).

Parkingi i place zabaw

Zresztą nie tylko same lokale mieszkalne: pytania dotyczącą również naszych oczekiwań co do udogodnień w częściach wspólnych, placów zabaw czy parkingów. Jednym słowem – już niebawem nowe mieszkania w Toruniu i Bydgoszczy będą takie, jak sobie wymarzyliśmy. 

Atrakcyjny rabat dla każdego

Choć cel akcji sam w sobie wydaje się szlachetny, APRO nie oczekuje, że zrobimy to wyłącznie pro publico bono. Każdy uczestnik ankiety otrzyma rabat w wysokości 2000 zł na zakup mieszkania na rynku pierwotnym, wybudowanego oczywiście przez tego dewelopera. 

10 000 zł do wygrania

Nagrodą najbardziej rozpalającą wyobraźnię jest jednak 10 000 złotych do wydania w IKEI. By ją zdobyć, należy odpowiedzieć na 12. pytanie, które ma charakter konkursowy. Najciekawsza odpowiedź zostanie uhonorowana tą właśnie, atrakcyjną nagrodą.

To proste!

By wziąć udział w #Domosondzie, należy wejść na stronę www.apro.com.pl i kliknąć w zakładkę #DOMOSONDA. Na wypełnienie potrzebujesz z pewnością mniej niż 10 minut czasu, więc nie warto zwlekać i najlepiej zrobić to już teraz, klikając w poniższy link.

www.apro.com.pl/domosonda

Wypełnij ankietę i spraw, by mieszkańcy Torunia i Bydgoszczy, decydujący się na mieszkania z APRO INVESTMENT, mogli z całą pewnością powiedzieć, że tutaj się dobrze mieszka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.