FlixBus uruchamia połączenie na trasie Toruń-Berlin. Kiedy ruszają kursy?

Box2 Wiadomości
fot. FlixBus

Od 99 groszy – już od dziś w takiej cenie można kupić bilety na przejazd z Torunia do Berlina (pula biletów jest ograniczona). Połączenie zostanie uruchomione 6 listopada.

To będzie pierwsze regularne połączenie autobusowe na trasie Toruń-Berlin – z przystankami w Inowrocławiu, Gnieźnie i Poznaniu. FlixBus uruchomi je już 6 listopada.

– Już dziś bilet na przejazd z Gniezna, Inowrocławia i Torunia do Berlina można kupić od 99 groszy (pula biletów jest ograniczona). Łącznie z Torunia będzie można dojechać bezpośrednio do 16 miejscowości – czytamy w informacji prasowej FlixBus.

Autobus będzie odjeżdżał pięć dni w tygodniu o godz. 7.55 z pl. 18 Stycznia, czyli spod dworca Toruń Miasto. Ceny początkowe za bilet rozpoczynają się od 5 zł (od dziś obowiązuje specjalna promocja 99 groszy na połączenia z Gniezna, Inowrocławia i Torunia do Berlina – liczba biletów ograniczona).

Z Berlina w ramach wygodnej przesiadki na jednym bilecie można wybrać się w dalszą podróż np. do Magdeburga, Lipska, Linz czy Triestu. W Toruniu znajdują się trzy przystanki FlixBusa: przy ul. Dąbrowskiego (dworzec PKS), ul. Broniewskiego i na pl. 18 Stycznia.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *