Najstarszy cyrk w Polsce wraca do Torunia. Będzie bungee i kula śmierci

Box2 Wiadomości
fot. materiały prasowe

Cyrk Zalewski w niedzielę 30 maja wystąpi w Toruniu po raz pierwszy od wybuchu pandemii. Zaplanowane są dwa spektakle. Najmłodsi będą mogli spotkać dinozaura i spidermana, a dla trochę starszych cyrkowcy przygotowali występ strongmana czy słynny numer gimnastyczny na bungee. Bilety dostępne są m.in. on-line.

Najstarszy cyrk w Polsce wraca do występów przed publicznością, reklamując się, że show adresowane jest do widzów w każdym wieku – od 3 do 103 lat. W niedzielę 30 maja w Toruniu w namiocie cyrkowym przy Szosie Lubickiej odbędą się dwa, niemal 2-godzinne spektakle: o 14.00 i o 17.00.

– Tęskniliśmy za naszymi widzami. Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową aktywność, 8 miesięcy przerwy to bardzo długi czas. Nie zmarnowaliśmy go  – nowa perspektywa spojrzenia na naszą sztukę, godziny prób, wiele przygotowań – wszystko po to, aby znów bawić i zachwycać goszczących pod naszym namiotem Polaków. Dziękujemy, że wciąż jesteście z nami – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.

Na scenie pojawią się cyrkowi akrobaci i sztukmistrze z Łotwy, Polski, Ukrainy, Chile, Argentyny, Brazylii, a także absolwenci Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. Cyrkowcy zaprezentują najnowszy program grupy. Nie zabraknie w nim pokazów iluzji, numerów akrobatycznych, występu strongmana, żonglerki i pokazów napowietrznych. Bilety w cenie 30 zł (ulgowy), 60 zł (normalny) oraz 160 zł (rodzinny) można kupić w kasach przed występem lub on-line na stronie Cyrku Zalewskiego. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia.

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy cztery podwójne zaproszenia na to wydarzenie (dorosły z dzieckiem do 15 lat). Pierwsze cztery osoby, które zgłoszą na adres redakcja@tylkotorun.pl chęć udziału, otrzymają zaproszenia. Skontaktujemy się tylko z czterema pierwszymi osobami. Czekamy do środy 26 maja do godziny 12.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *