Narkotykowa dziupla z Chełmińskiego Przedmieścia zlikwidowana

112 Box2 Wiadomości
Fot.Pixbay

Toruńscy policjanci z Wydziału Kryminalnego w jednym z mieszkań na Chełmińskim Przedmieściu znaleźli 350 gram narkotyków.

W poniedziałek w samo południe policjanci weszli do jednego z mieszkań na Chełmińskim Przedmieściu,  aby je przeszukać. Podstawą do tej czynności procesowej były podejrzenia policjantów, że mieszkające w nim osoby łamią ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii.

-W trakcie przeszukania policjanci odnaleźli  narkotyki co potwierdziły wstępne policyjne testy. Wśród zabezpieczonych substancji  było  ponad 230 gram amfetaminy, ponad 50 gramów ecstasy, ponad  63 gramy  marihuany. To dało łącznie blisko  350 gramów środków psychotropowych informuje Wioletta Dąbrowska, Oficer Prasowy KMP w Toruniu.

Właściciela  wszystkich zabezpieczonych środków nie było jednak na miejscu. Policjanci zatrzymali go  kolejnego dnia. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych. Został doprowadzony też do Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum Zachód. Prokurator zdecydował, że 27- latek będzie musiał zgłaszać się na policyjny dozór, zapłaci poręczenie majątkowe oraz obowiązuje go zakaz opuszczania kraju. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *