Ostatni sparing dla Apatora. Torunianie pokonali wicemistrza

Box2 Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W czwartek 1 kwietnia odbył się ostatni przedsezonowy test eWinner Apatora Toruń. Torunianie zmierzyli się na Motoarenie ze srebrnym medalistą poprzedniego sezonu, Moje Bermudy Stalą Gorzów Wielkopolski.

W sparingu tym pojechali już bracia Holderowie, których z powodu uzyskania pozytywnych wyników testu na koronawirusa zabrakło w dwóch meczach sparingowych z Polonią Bydgoszcz.

REKLAMA

Obaj mieli istotny wkład w wygraną swojego zespołu. Młodszy z braci pojechał w pięciu wyścigach i zdobył 9 punktów. Chris natomiast zaprezentował się w czterech biegach i zdobył 7 oczek.

Drugim najlepszym punktującym żużlowcem toruńskiej drużyny był Robert Lambert, który zdobył 8 punktów.

Na wyróżnienie zasługują na pewno Adrian Miedziński i Paweł Przedpełski. Przywieźli oni kolejno 6 i 5 punktów, ale każdy z nich pojechał w tylko dwóch biegach.

Pozostałe punkty dla Apatora zdobywali: Tobiasz Musielak (6), Karol Żupiński (4) i Krzysztof Lewandowski (3).

W drużynie z Gorzowa najlepiej punktował Bartosz Zmarzlik, który zdobył 10 punktów w czterech wyścigach. O jedno oczko mniej przywiózł Martin Vaculik. Osiem punktów natomiast zdobył Szymon Woźniak.

Pozostałe punkty dla gości zdobywali: Anders Thomsen (6), Wiktor Jasiński (3), Kamil Nowacki (2), Markus Birkemose (2) i Rafał Karczmarz (1).

Sparing zakończył się wynikiem 48:41 dla torunian. Obie drużyny rozpoczynają sezon w niedzielę. Apator pojedzie u siebie z Falubazem Zielona Góra, a Stal Gorzów zmierzy się na wyjeździe z Unią Leszno.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *