Przez trzy dni tramwaje będą jeździć inaczej. Wszystko przez…

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W czwartek się rozpocznie, a zakończy w niedzielę – mowa o remoncie tramwajowych zwrotnic na ul. Broniewskiego. Nie obędzie się bez utrudnień w kursowaniu składów.

Zwrotnice tramwajowe na ul. Broniewskiego będą remontowane między 4 a 6 kwietnia. 4 i 5 kwietnia (czwartek i piątek) tramwaje linii nr 2 jadące w kierunku Motoareny będą kursować objazdem: Reja, Bydgoską i Sienkiewicza.

Od nocy z czwartku na piątek do nocy z soboty na niedzielę zostanie wstrzymany ruch linii nocnej 3N. W zamian na całej trasie uruchomiony zostanie autobus “Za tramwaj 3N”.

W sobotę zaś (6 kwietnia) tramwaje linii nr 2 zostaną skierowane od przystanku “Sienkiewicza” do pętli “Uniwersytet”, a linii nr 3 i 5 będą zawracać na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i Bydgoskiej.

Zastępczo za tramwaje co 15 minut na trasie: Motoarena – Szosa Bydgoska – Broniewskiego – Reja – Bydgoska – Park Miejski – Sienkiewicza – Broniewskiego – Motoarena będzie kursować autobus linii nr 55.

Z tramwaju nr 3 i 5 na autobus będzie można przesiąść się przy skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i Krasińskiego, a na tramwaje linii nr 2 przy zajezdni tramwajowej.

źródło: Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu

Odjazdy tramwajów linii nr 2 z pętli Elana B – 4 kwietnia

Odjazdy tramwajów linii nr 2 z pętli Motoarena – 4 kwietnia

Odjazdy autobusów Za Tramwaj linii 555 z przystanku Park Miejski

Odjazdy tramwajów linii nr 2 z pętli Elana B – 6 kwietnia

Odjazdy tramwajów linii nr 2 z pętli Uniwersytet – 6 kwietnia

Odjazdy tramwajów linii nr 3 z przystanku Park Miejski

Odjazdy tramwajów linii nr 5 z przystanku Park Miejski

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *