Tak się odśnieża w Toruniu. Do wyboru: chodnik albo ścieżka rowerowa [ZDJĘCIA]

Box2 Interwencje Wiadomości

“Co roku to samo w Toruniu. Chodniki pełne śniegu, który później staje się śliski i można sobie zrobić krzywdę” – to jeden z komentarzy, który pojawił się na stronie facebookowej Pieszy Toruń. Chodzi o to, co dzieje się na chodnikach i drogach rowerowych.

To, w jaki sposób odśnieżany jest Toruń, najlepiej ilustrują poniższe zdjęcia wykonane przez autora strony facebookowej Pieszy Toruń.

REKLAMA

Jak widać na zdjęciach, na niektórych toruńskich ulicach odśnieżone są same chodniki bądź same drogi rowerowe. Tak jest m.in. na ul. Skłodowskiej-Curie czy w pobliżu pl. Hoffmanna.

“Co roku to samo w Toruniu. Chodniki pełne śniegu, który później staje się śliski i można sobie zrobić krzywdę. Ciekawe, jak mają sobie poradzić niepełnosprawni albo matki z wózkiem” – czytamy w jednym z komentarzy na Facebooku.

Zwróciliśmy uwagę Miejskiemu Zarządowi Dróg na miejsce, które wymagają odśnieżenia. Bo to właśnie drogowcy zlecają MPO i innym firmom usuwanie śniegu z jezdni, chodników czy dróg rowerowych. MZD zapowiedziało, że uprzątnie śnieg z chodników i dróg rowerowych.

Czekamy na Wasze sygnały i interwencje: redakcja@tylkotorun.pl.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *